Nite Ize Handleband – Bisikletler için genel akıllı telefon taşıma aparatı

Nite Ize bir Amerikan şirketi ve hem bisikletler, hem de akıllı telefonlar için pratik yartımcı araçlar üretiyor. Tarafıma denemem için ücretsiz olarak gönderilen Nite Ize Handleband – Bisikletler için genel akıllı telefon taşıma aparatı da bu firmanın ürünlerinden biri.

Nite Ize Handleband-Universal smartphone mount
Ürünün paketi

Normalde bisikleti spor amaçlı kullandığım için üzerine mutlaka gerekli olanlar dışında bir şey takmamaya özen gösteririm. Ancak arada sırada da olsa, bisikleti ulaşım için kullandığım oluyor ve bunların birkaç seferinde ceplerim aşırı dolu olduğu için telefonu koyacak ekstra güvenli bir yer ihtiyacım oldu. Nite Ize handleband bunun için güvenilir bir çözüm sunuyor.

Nite Ize Handleband-Universal smartphone mount - ready to go
Ready to go

Aparatı herhangi bir tür gidona kolayca monte edebiliyorsunuz: gidon kalın ya da ince olabilir, farketmiyor. Sistemi akıllıca tasarlanmış. Benim yol bisikleti gidonuma da sorunsuz şekilde monte edildi. Monte ettikten sonra telefonunuzun kayması/düşmesi ise kesinlikle söz konusu değil çünkü handleband telefonu oldukça güvenli bir şekilde (sımsıkı diyebilirim) tutuyor. Yanlışlıkla, el çarpması sonucu vb açılması ise imkansız.

Nite Ize Handleband-Universal smartphone mount
Nite Ize Handleband yol bisikleti gidonuna da kolayca monte edilebiliyor.
Nite Ize Handleband-Universal smartphone mount
Önden görünüm

Renk olarak siyah ve beyaz opsiyonları var. Ve bonus olarak, bantı monte etmekte işe yarayan aluminyum kısım, aynı zamanda şişe açacağı olarak da kullanılabiliyor 🙂 İhtiyacı olanlara tavsiye edebileceğim bir ürün.

Ürünü hepsiburada.com’dan satın alabilirsiniz.

Not: Yazının başında da belirttiğim gibi ürün bana deneme amaçlı kullanmam için ücretsiz olarak verildi. Bunun dışında ürünle ilgili hiçbir alakam bulunmamaktadır, satışından pay almam vb. kesinlikle söz konusu değildir.